Od 8:00 do 18:00

800 10 30 50

Jak postupovat při konci smlouvy?

Řádné ukončení smlouvy bez starostí.

Jak postupovat při konci smlouvy u GE Money Auto?

Nemusíte si dělat žádné starosti, řádné ukončení smlouvy je u nás jednoduchá záležitost. Všechno vám vysvětlíme v tzv. ukončovacím dopise, který vám přijde s měsíčním předstihem. Ale abyste věděli, co vás čeká, můžete se samozřejmě podívat už teď.

 

Závazky a ukončení smlouvy
Základním předpokladem pro řádné ukončení smlouvy je uhrazení všech závazků plynoucích ze smlouvy. V tom případě vám vystavíme Doklad o řádném ukončení (oznámení o splacení úvěru). O den později vám pošleme i váš velký technický průkaz, který vám dojde doporučeně do 5 dnů. Pokud u nás budete mít k datu ukončení nesplacené závazky, upomínkou vás vyzveme k jejich uhrazení. Nezapomeňte si včas zrušit trvalý příkaz k úhradě splátek.

Pojištění
Havarijní pojištění a povinné ručení sjednané přes MONETA Auto končí spolu s ukončením úvěrové smlouvy. Nejpozději do následujícího dne tudíž musíte uzavřít pojistky nové. Povinné ručení musíte uzavřít ze zákona.

Leasing
V případě leasingu musíte po ukončení smlouvy nechat přepsat vozidlo na nového vlastníka.

Nejste si jisti? Zeptejte se!
Pokud máte dotaz ohledně dlužné částky, kontaktujte oddělení správy pohledávek na telefonním čísle +420 224 446 076. Ostatní dotazy týkající se řádného ukončení můžete směřovat na naše zákaznické centrum na čísle +420 224 446 244.