Od 8:00 do 18:00

800 10 30 50

O nás

Od 1. května 2016 společnost GE Money Auto, s. r. o. působí v České republice pod novým názvem MONETA Auto, s. r. o.

Změna našeho názvu souvisí se strategickým rozhodnutím naší mateřské společnosti General Electric (GE), která v dubnu 2015 oznámila, že se do budoucna hodlá zaměřit na své obchodní aktivity v oblasti průmyslu a že postupně odprodá většinu svých firem patřících do celosvětové finanční divize GE Capital, a to včetně české skupiny GE Money (GE Money Bank, GE Money Leasing a GE Money Auto). I pod novým názvem Moneta Auto budeme nadále poskytovat atraktivní produkty a služby.

 

Nový název společnosti GE Money Auto, s. r. o. je MONETA Auto, s. r. o.

 

Proč si vybrat MONETA Auto

MONETA Auto je jedním z největších poskytovatelů leasingu a úvěrů na osobní a užitkové vozy v České republice. Dlouhodobě se držíme na předních pozicích ve financování ojetých automobilů, ale stále více klientů s námi financuje automobily nové – především díky jednoduchosti, rychlosti a dostupnosti našich služeb.

Pokud si chcete koupit nový automobil, nejvýhodnější cestou je zajištěný úvěr autoCREDIT. Výhodou je jeho rychlé vyřízení přímo u prodejce.

Snažíme se být flexibilní a neustále nabízet svým zákazníkům nové a užitečné produkty. Pro milovníky motorek poskytujeme zajištěný úvěr motoCREDIT. Pokud si plánujete koupit automobil od svého známého nebo na inzerát přímo

od majitele, máme pro vás úvěr autoCREDIT TANDEM. Ten s vámi vyřídí naši profesionální obchodní zástupci přímo u vás doma a rádi vám poradí i se smluvní dokumentací.

Jako inovátor na českém trhu jsme v roce 2012 zavedli online kalkulátor splátek, autoKALKULAČKU. Přímo na našich stránkách tak kdykoliv dostanete konkrétní nabídku na financování vašeho nového vozu.

Dostupnost a rychlost služeb bez zbytečné administrativy jsou pro nás prioritou a získávají nám další spokojené zákazníky z celé České republiky.

Naše historie

2016

GE Money Auto se mění na MONETA Auto a stává se součástí skupiny MONETA.

2010

Vlastníkem GE Money Auto se stává GE Money Bank. Můžeme tak našim klientům poskytovat ještě jednodušší a efektivnější financování vozidel.

2005

GE Capital Leasing se v rámci modernizace skupiny GE mění na GE Money Auto.

2004

Postupně se stáváme jedničkou na trhu financování ojetých automobilů.

2002

Pod křídly skupiny GE si budujeme pozici inovátora v rychlosti a dostupnosti služeb.

1999

Měníme jméno, nově pomáháme financovat vaše vozidla pod značkou GE Capital Leasing.

1997

Rostoucí firma se stává součástí skupiny GE Consumer Finance.

1994

Ještě pod značkou IMP Leas vstupujeme na český trh a začínáme s financováním vozidel.

Prohlášení o členství v koncernu

MONETA Auto, s.r.o., se sídlem Vyskočilova 1422/1a, Michle, 140 00 Praha 4, IČO 60112743, zapsaná u MS v Praze, odd. C, vložka 168410, je jako řízená osoba členem koncernu Finanční skupina MONETA. Řídící osobou koncernu Finanční skupina MONETA je MONETA Money Bank, a.s., se sídlem Praha 4 - Michle, Vyskočilova 1422/1a, PSČ 14028, IČO 25672720, zapsaná u MS v Praze, odd. B, vložka 5403.

Více informací o skupině MONETA naleznete na webu www.moneta.cz.